Reface-Laitlift: השיטה הייחודית להצערת הפנים של פולינה לייטר
+972-522-905354

Reface-Laitlift: מאמרים

למה קרם נגד קמטים אינו מעלים קמטים?

השלב הבוטאני

משחר האנושות ועד לאמצע המאה העשרים נרקחו ונמצאו בשימוש ברחבי העולם תערובות, תמציות וחליטות מצמחים מקומיים. עם הזמן התפתחו טכנולוגיות חדשות והתרחב הידע על התכונות הצמחים, אשר אפשרו ליצור תכשירים פעילים יותר ויותר לפתרון בעיות בתחום הקוסמטיקה. אע"פ שלא כל בעיה ניתנת לפתרון באמצעות מוצרים "טבעיים", הם עדיין שומרים על פופולריות.

השלב הכימי

פריחתה של כימיה ורוקחות בקנה מידה תעשייתי השפיעה, כפי שניתן היה לצפות, על התפתחות הקוסמטולוגיה. בתכשירים הקוסמטיים שולבו לראשונה חומרים פעילים שהתקבלו בשיטת הסינתזה הכימית (ויטמינים ולקטי מינרלים שבודדו מצמחים וטוהרו מתרכובות ביולוגיות פעילות).

השלב הביולוגי

שלב זו קשור לגילוי רבי-סוכרים, חלבונים, פפטידים ומולקולות בעלות תכונות שנקבעו מראש ע"י ביולוגים מולקולאריים. במרבית המקרים החומרים הללו מיוצרים בשיטות ביוטכנולוגיה, לרוב תוך השתתפות מיקרואורגניזמים. הם נבדלים במספר היבטים עקרוניים מהמרכיבים הקלאסיים ממקור צמחי או סינתטי: השפעה ניכרת בטווחי שימוש קצרים, סיכוי נמוך לאלרגנית, היעדר התמכרות.

יחד עם זאת, על-מנת להבטיח כי מרכיבי התכשירים האינטנסיביים יבטיחו תואצות ממשיות, יש לדווא:
  • השעור הוכן כראוי.
  • שנוצרו תנאים לחדירת המרכיבים.
  • שהמרכיבים נמצאים בריכוז הנכון.
  • שהמרכיבים שולבו בבסיס מתאים.
זאת ועוד. כל שתי נשים שתעבורנה טיפול זהה באותם תכשירים קוסמטיים תקבלנה תוצאות שונות. היעילות המרבית תושג אצל מטופלת שכל מערכות גופה, ובעיקר מערכות זרימת הדם והלימפה, נמצאות במצב טוב יותר. זאת משום שדווקא תפקוד המערכות הללו הוא הגורם בעל ההשפעה העיקרית על השינויים החיצוניים שבפנים: היווצרות קמטים, עיגולים שחורים מתחת לעיניים, דלדול העור ומתאר פנים מטושטש.

כפי שתיארה זאת הרופאה והקוסמטיקאית הנודעת טיינה אורסמיה-מדר: "רשת הנימיות, מערכת נימי הלימפה – אלה הם נהרות עבירים לכלי שיט, המתפקדים כנתיבי תחבורה עבור המולקולות הפעילות של תכשירים קוסמטיים פעילים. אם יהפכו הנהרות לביצות ולאגמים, אפילו המרכיבים היקרים ביותר לא יצליחו לפעול באקטיביות הנדרשת."

אנא הביטו בתמונות:


במקרה זה נערכו 5 טיפולים משולבים בשיטת Reface-Laitlift אחת לשבוע + טיפול המשך בבית.
בתמונת ה"אחרי" נעלמה הבצקות בחלקן התחתון של הפנים, וחשפה את העומק האמיתית של קפלי משולש הפה, שהתגלה כקטן במידה ניכרת מאשר היה נדמה בתמונת ה"לפני". כעת נראות הפנים רעננות ומתוחות. שרירי הצוואר הקדמיים והאחרויים נרפאו, וכתוצאה מכך הצוואר התארך וכלי הדם ודרכי הלימפה שלפני כן נתפסו ע"י השרירים, השתחררו. מחזור הנוזלים השתקם, ותרם לסילוק תוצרי המטבוליזם התאי, לחידוש תזונת העור מבפנים ולשיפור נשימת העור.

המטופלת (בת 47) פנתה בבקשה לתיקון קווי המתאר של הפנים. היא עברה חמישה טיפולים מורכבים של Reface laitlift, בתדירות של פעם בשבוע.


המטופלת (בת 60) פנתה לתיקון קווי המתאר של הפנים. היא קבלה חמישה טיפולים מורכבים של Reface laitlift, (השלב הראשון). בתמונה ניכרת ירידת של נפיחות רקמות הצוואר והפנים. הפנים והצוואר מתוחים. הקמטים קטנו. הרקמה השטחית "התיישרה".

דעת מומחה:
"התוצאות פשוט מדהימות!"
ד"ר טיינה אורסמיה-מדר.

במקרה של הופעת הסממנים הראשונים של נטייה לבצקות ולטשטוש מתאר פנים, אין טיפול יעיל יותר משיטת ה- Reface-Laitlift , בייחוד בשילוב עם Rebody-balance
חזרה לעמוד המאמרים
Share on Facebook