Reface-Laitlift: השיטה הייחודית להצערת הפנים של פולינה לייטר
+972-522-905354

Reface-Laitlift: מאמרים

לאחר ניתוחים פלסטיים

כיצד להשיג את המקסימום מניתוח פלסטי בעפעפיים העליונים והתחתונים? כיצד לצמצם עד מינימום את תקופת ההתאוששות לאחר הניתוח?

להסתרת הפרטים הנוספים

שאלות אלה מטרידות כל מומחה, וכל אחד ממטופליו.

כירורגים פלסטיים רבים סבורים כי התערבות של קוסמטיקאית בתקופה הבתר-ניתוחית עלולה רק להזיק, ו"משחררים" את הפציינט רק בתום כמה שבועות, במקרה הטוב. אני משוכנעת שעל-מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר לאחר הניתוח ולקצר את תקופת ההחלמה, יש להתחיל בשיקום באופן כמעט מידי בתום הניתוח, או לפחות מיד עם הסרת התפרים.
על סמך ניסיוני האישי וניסיון עמיתתי ממוסקבה נטליה פולונסקי - רופאה ראשית בקליניקה לרפואה אסתטית "OPTIMED", פיתחתי שיטת שיקום ייעודית למטופלים שעברו ניתוח פלסטי בעפעפיים העליונים והתחתונים.
שיטת Reface from plastics מאפשרת להסיר במהרה בצקות ו"סימנים כחולים" המופיעים בעקבות הניתוח, להימנע מהיווצרות שטפי דם גדולים, למזער וכמעט להעלים צלקות, לזרז את שיקום המיקרוצירקולציה של הדם והעצבוב באזור המנותח.
שיטת Reface from plastics מתבצעת בשני שלבים: השלב המוקדם (עד 7-10 ימים) והשלב המאוחר (לאחר 10 ימים).

השלב המוקדם

בשלב המוקדם הטיפולים ניתנים ללא שימוש בתכשירים. שלב זה כולל 2-3 טיפולים המתבצעים בהפרש של יום בין טיפול לטיפול.

השלב המאוחר

הטיפולים בשלב השיקום המאוחר כוללים שימוש בתכשירים. בשלב זה יתבצעו 2-3 טיפולים בהפרש של יום בין טיפול לטיפול.
התכשירים משפרים את חילוף החומרים בעור, מזרזים את תהליכי הריפוי, תורמים לסינתזת סיבי קולגן ואלסטין ולריפוי פצעים, ומשתתפים במניעת דלקות.
השלב המאוחר של תוכנית השיקום כולל גם פעולות שעל המטופל לבצע בבית. מטרתן לשקם ולחזק את חסינות העור ע"מ לחזק את השפעת הניתוח ואף לשפר את יעילותו.

סיוע המומחה למטופל חשוב ביתר להצלחת שני השלבים, משום שמטופלים רבים אינם יודעים למה לצפות בתקופה הבתר-ניתוחית.

יחד עם זאת, מטופלים עצמם חייבים לזכור כי משך הזמן הדרוש להחלמה, צורתן החיצונית של הצלקות המתהוות, סיבוכים רבים (שאומנם ניתן למנוע) קשורים קשר ישיר לאורח חייהם ולהתנהגותם בתקופה שקודמת לניתוח ולאחריו.

למשל, כירורגים פלסטיים אוסרים בתכלית עישון לפני הניתוחים ואחריהם. ניקוטין גורם להיצרות מתמשכת של כלי דם, ואילו אספקת דם בלתי מספקת גורמת להיפוקסמיה (חוסר חמצן) ברקמות - דבר, העלול לעכב את ריפוי הפצעים.

כדי לצמצם בצקות בולטות מדי בפנים במהלך הימים הראשונים שלאחר הניתוח מומלץ לישון עם שתי כריות מתחת לראש המונחות בזווית של 30 מעלות.
כמו כן, על המטופל להימנע לחלוטין משתיית אלכוהול.
בתמונות ניתן לראות מטופלת שהגיעה ביום השישי לאחר שעברה ניתוח פלסטי בעפעפיים התחתונים והעליונים. בוצעו בה 4 טיפולים, במרווחים של יום אחד.

כעבור יום אחד בלבד לאחר הטיפול הראשון ניתן היה להבחין בתוצאה חיובית בולטת - צמצום הבצקות ו"הסימנים הכחולים", ירידה בכאבים ובאי-נוחות.

יום אחד לאחר הטיפול הראשון תמונה מס' 1

תמונה מס' 2. מיד לאחר הטיפול הרביעי.לגבי תוקפה של הטענה בדבר הצורך בטיפולי התאוששות (כגון טיפול רפואי מלא), למטופלים שעברו ניתוח פלסטי, אין לי ספק. לאחר שניתחתי את עבודתי, אני יכולה לראות את ההשפעה המשמעותית של הטיפולים על מהלך השיקום אצל מטופלים לאחר מתיחת הפנים. המטופלת פנתה אלי חודשים וחצי לאחר מתיחת פנים, בתלונה על נפיחות כללית בפנים המלווה בכאב. נערכו 4 טיפולים Reface from plastics בתדירות של פעמיים בשבוע. כמו כן המטופלת השתמשה בחומרים המומלצים, כדי לשפר את איכות העור.

תמונה מס' 3

חזרה לעמוד המאמרים
Share on Facebook