Reface-Laitlift: השיטה הייחודית להצערת הפנים של פולינה לייטר
+972-522-905354

Reface-Laitlift: מאמרים

לפני ניתוח פלסטי

האם קיימים טיפולים קוסמטיים פיזיולוגיים שיכולים לסייע לא רק להכין את הפנים ככל שניתן לניתוח פלסטי, אלא גם לצמצם את הסיבוכים שלאחר הניתוח, לקצר את תקופת השיקום ולשמר לזמן ממושך את תוצאות הניתוח?

להסתרת הפרטים הנוספים
בעיות אסתטיות של הפנים והצוואר נובעות משלושה גורמים עיקריים:
הפרת הטונוס המיופציאלי (עלייתו או ירידתו יתר על המידה);
הפרעה בניקוז הלימפה;
שינוי מיקום עצמות גולגולת הפנים.
במילים אחרות, כאשר שרירי הצוואר והפנים מתוחים באופן פתולוגי, חלה התפתחות הקמטים וסנטר כפול; כאשר מופר ניקוז חופשי של הלימפה, מופיעות נפיחויות ובצקות; כאשר פוחתת ההזנה דרך העורקים, צבע העור ואיכותו משתנים, ומופיעים כתמים. אם נצליח לעצור התכווצויות זעירות פתולוגיות של שרירי ההבעה, לשחזר ניקוז חופשי של הלימפה בתעלות הלימפה ואספקת דם תקינה, להחזיר למצב נורמאלי את עצמות גולגולת הפנים, נתרום לשיקום "בריאות הפנים", ועקב כך נמנע את תהליך הפגיעה (הצילוק) ברקמת החיבור.

מבני רקמת החיבור כוללים: שרירים, מעטפות השריר (פאציות), ורידים ועורקים, שכבות עור עמוקות, ועוד.
ידוע כי רקמת החיבור ממלאת תפקיד חשוב ביותר עבור איכות העור, חוזקו, גמישותו והאלסטיות שלו.
כאשר בגוף מתרחש תהליך פתולוגי, רקמת החיבור היא הראשונה לספוג פגיעה, משום שכל החומרים הרעילים מצטברים דווקא בה, ומפעילים מנגנוני פגיעה. אי לכך, על-מנת להבטיח שניתוח קוסמטי יתבצע "בעדינות", יש לנטרל מתיחות מיותרות ברקמות שעלולות להיווצר בעקבות צילוק קשה.
ברור גם שאם ניצור אפשרויות נוספות לטיהור העור מבפנים, נשפר את יכולתו של העור להגיב לכל השפעה חיצונית.

בהמשך יובאו כאן מספר מקרים המדגימים את השיטה החדשנית Reface Laitlift system לשיקום הטבעי של מערכות רקמות השריר, העצם, וכלי הדם בפנים בצוואר. נבחן את השיטה בהיבט של הכנה לקראת ניתוח פלסטי, קיצור תקופת השיקום לאחר הניתוח ושימור תוצאותיו.
Reface laitlift system - זהו רצף טיפולים אסתטיים, שבכל אחד מהם משולבים ומיושמים הן שיטות הקוסמטולוגיה הקלאסית המאפשרות למתוח את העור, להחליקו, להגביר את צפיפותו וגמישותו, והן שיטת של פיזיותרפיה "לפי שכבות" שבה כל סוג של פעולה משפיע על שכבת רקמות אחרת במטרה לשקם את השרירים, את כלי הדם ואת מיקום עצמות גולגולת הפנים.

סדרת הטיפולים מורכבת משני שלבים: השלב המשקם והשלב התומך.
מספר טיפולים והתאמת התכשירים להמשך טיפול בבית נקבעים לכל מטופל באופן אישי.
בתמונות נראית מטופלת A שקיבלה 12 טיפולי Reface laitlift.

A עברה לפני 14 שנים מתיחת פנים וצוואר, ועתה החלה לשקול מתיחה חוזרת.

בתמונה 1 מוצגת התוצאה לאחר השלב הראשון - המשקם (במקרה זה כלל 6 טיפולים אחת לשבוע).

תמונה מס' 1בתמונה 2 מוצגת התוצאה לאחר השלב השני - התומך (במקרה זה כלל 6 טיפולים שנערכו אחת לשלושה-ארבעה שבועות).

תמונה מס' 2.


חשוב לציין שאמנם הטיפולים לא הביאו לשינוי קיצוני במתאר הפנים, אך נתנו תוצאה אסתטית יוצאת מהכלל, שנשרה לאורך זמן בזכות טיפולים חוזרים.

בתמונה 3 ניתן לראות את התוצאה אצל מטופלת B לאחר השלב הראשון המשקם. בוצעו 4 טיפולים אחת לשבועיים.

תמונה מס' 3


בתמונה 4 נראית התוצאה אצל מטופלת B בתום השלב השני התומך, שבמקרה זה כלל 5 טיפולים שנערכו אחת ל- 4-6-8 שבועות.תמונה מס' 4

שילוב "הפיזיותרפיה לפי שכבות" עם שיטות הקוסמטולוגיה הקלאסית תרם להחלקת פני העור ולצמצום תגובתיות העור, להעלמת הנימים, למזעור קמטי ההבעה, ולהידוק מתאר הפנים.

בתמונה 5 נראית התוצאה אצל מטופלת D בתום השלב הראשון המשקם של Reface laitlift (כלל 4 טיפולים).
תמונה מס' 5

תיקון העפעף העליון בוצע בזכות שחרור המתח בקמטי הבעה, שינוי מיקום עצמות השליש העליון של הפנים, ושיפור זרימת הלימפה והזנת הרקמות. במקביל נעשה שימוש בתכשירים להחלקת השכבה הקרנית. תכשירים אלה מספקים לחלוח מתאים לעור, מעודדים את סינתזת סיבי הדרמה, ומסדירים את פעלתנות תנועות ההבעה.

בתמונה 6 אנו רואים את התוצאות אצל מטופלת C לאחר טיפול אחד בלבד בשיטת Reface from plastics.
בסך הכול קיבלה המטופלת 4 טיפולים.

תמונה מס' 6

המטופלת פנתה ביום השישי לאחר שעברה ניתוח פלסטי בעפעפיים התחתונים והעליונים. התמונה צולמה כעבור יום לאחר הטיפול הראשון.

במהלך הטיפול לא נעשה שימוש בתכשירים (פרטים במאמר "לאחר ניתוח פלסטי").
במקרה זה מטרת הטיפולים הוגדרה כשיקום המהיר ככל שאפשר לאחר ניתוח פלסטי, הסרת בצקות ושטפי דם, הקלה על אי-נוחות וצמצום ההתבודדות החברתית.

אם כן, ביצוע פעולות שיקום של מבנים תת-עוריים באמצעות טיפולי Reface laitlift system טרם הניתוח הפלסטי, בהחלט מסייע בהכנת הפנים לניתוח.
במהלך השיקום טיפולי Reface from plastics יתרמו להרגשה הכללית הטובה של המטופל, יקלו על הכאבים, הבצקות והדכדוך המאפיינים את התקופה מיד לאחר הניתוח, ישפרו באופן אובייקטיבי את זרימת הדם, יקטינו בצקות, יצמצמו ויחליקו צלקות, ויזרזו במידה ניכרת את תהליך שיקום המערכות והרקמות.

לאחר ניתוחים פלסטיים יאפשר השלב התומך של Reface laitlift system לשמר את תוצאות הניתוח הפלסטי לאורך זמן מבחינה פיזיולוגית, ובמקרים אחדים אף לדחות את הצורך בניתוח ולהסתפק בשילוב של "תיקון ניתוחי נקודתי" ופעולות פיזיולוגיות ובלתי טראומטיות, אך יעילות ביותר של Reface laitlift system.

חזרה לעמוד המאמרים
Share on Facebook