Reface-Laitlift: השיטה הייחודית להצערת הפנים של פולינה לייטר
+972-522-905354

Reface-Laitlift: מאמרים

אוסטאופתיה אסתטית

החלקת עור הפנים, הספגת מרכיבים דלקתיים, הבהרת כתמי פיגמנטציה, טיהור וצימצום נקבוביות העור, שיקום העור לאחר פילינגים וניתוחים קוסמטים – הדרך לכל היעדים הללו עוברת בעיקר דרך השפעה שכבת העור העליונה.

לעומת זאת, בטיפול בשינויים החלים עם הגיל, כגון קמטים, סנטר כפול, מתאר פנים מטושטש, צמצום גודל העין וקיצור הצוואר, לא תספיק השפעה ברמת פני השטח. כאן יש להשתמש בטכניקות אוסטאופטיות בהן עובדים עם שרירים, רצועות ועצמות הפנים. דווקא התנהגות השרירים, הרצועות והעצמות מטילה על מנגנון הזדקנות הפנים את מאפייניה, וכתוצאה מכך אנו מקבלים את הפנים כפי שהם בגיל מתקדם.

כמעט כל חלק בגופנו מכוסה במעטפת המכונה חיתולית (פאציה). גוף האדם מכוסה כולו במערכת החיתוליות, וכל שינוי בחיתולית משפיע ישירות על תפקוד האיבר הנמצא בתוכה.

בהקשר של השרירים מצב זה מביא לחוסר איזון בטונוס (מתח) השריר: הוא מוגבר (היפרטונוס) או ירוד (היפוטוניה).
בהקשר של הסביבה הנוזלית של הגוף התוצאה היא ירידה בזרימת הדם בכלי דם ואף קיפאון זרימת הלימפה.
לאור הקשר הרציף בין החיתוליות בכל בגוף, מתח וחוסר איזון במקום אחד באים לידי ביטוי כמתח חוסר איזון בכל אזור אחר. תפקידי הוא לשקם את תנועתיות השרירים, הרצועות, הגידים, האיברים הפנימיים וסביבות הגוף, באמצעות טכניקות מיוחדות.

היכולת להשפיע על הגורמים להזדקנות הפנים מאפשרת להשיג תוצאות מדהימות, כגון: לצמצם קמטי הבעה על המצח, להרים גבות, לשנות את צורת העיניים, להדק את מתאר הפנים, להאריך את הצוואר ולשפר את איכות העור במחשוף…


הבה נדגים את התרשים בכמה דוגמאות.

1. צוואר המורכב משבע חוליות אמור במצב תקין להיות קמור מעט פנימה.

כתוצאה מעבודה בישיבה, עקה, תנוחת שינה לא טובה והפרת החיבור הביומכני בין הגוף לפנים, הצוואר משנה את הסטטיקה, כלומר, חוליות הצוואר מתחילות "לשקוע" פנימה לתוך הצוואר. במקרים אלה הכתפיים כאילו מתרוממות מעל הגב, הן נוקשות, מתוחות וכואבות. בעגת הרופאים כתפיים נכנסות למצב ההיפרטונוס. הצוואר כולו נתפס, זז קדימה ומונח בזווית של כמעט 45 מעלות, במקום המנח האנכי. כתוצאה משיבוש בזרימת הדם והלימפה הצוואר מתקצר, ועם הזמן נוצר סנטר כפול.

שרה (בת 60)
בuצע טיפול Reface-Laitlift אחד בלבד.
העבודה עם שרירי הצוואר הביאה לתוצאות ברורות: קו הצוואר השתפר, קו הסנטר ברור יותר, העור מידלדל פחות.
לביסוס התוצאה הראשונית וחיזוקה יש להמשיך בתהליך.

קמטים אופקיים על המצח, גבות שצנחו, עיניים שקועות ועיגולים כהים מתחתן מצביעים על חוסר איזון בטונוס שרירי המצח, הרקות, העורף ושריר העין החוגי.


ענת (בת 36)
בצעו שני טיפולי Reface-Laitlift.
המצח החזיר את קימורו הטבעי, קמטי המצח החליקו, גבות ועפעפיים ירודים התרוממו, העיניים השקועות "יצאו" החוצה והעיגולים הכהים מתחת לעיניים הצטמצמו.


יהודית (בת 65)
התוצאה לאחר 12 טיפולי Reface-Laitlift + טיפולי תחזוקה בבית.
המצח החליק לחלוטין, העיניים "יצאו" החוצה ונפתחו, הסימטריה התגברה במידה ניכרת, מתאר הפנים התהדק מאוד, הפנים נראות צרות פי שניים ובנוסף והרבה יותר צעירות.

להשגת תוצאה אסתטית מעין זו היה צורך לשקם את טונוס שרירי הבעת הפנים והלעיסה, להשיב למקום את עצם המצח ועצמות הלחיים ולשחרר את שרירי הצוואר.

מוטב להתחיל לטפל בפנים מגיל צעיר כאשר הקמטים רק מבצבצים בעת חיוך, צחוק והבעות אחרות. בגיל הנעורים הקמטים ונעלמים חיש מהר ברגע שאנו "מרפים" את הפנים. לעומתם, מתח בשריר אינו חולף ללא עקבות, אלא מצטבר עמוק מתחת לעור ומפריע לזרימת הדם והלימפה. לאט-לאט הוא עולה לפני השטח בצורת קמטים ונעשה בולט לעין וקבוע יותר. מתח זה בשרירים המוביל לקמטים הוא-הוא היפרטונוס השרירים. לכל קמט הבעה גורם אשמה משלו בצורת שריר ספציפי שאתו נעבוד.

תפקידי הוא להסיר את ההיפרטונוס, להשיב לשריר את האיזון, ויחד אתו – להחזיר לעור את התזונה. ככל שחיי הקמט קצרים יותר, כך התוצאה החיובית תגיע מהר יותר.
חזרה לעמוד המאמרים
Share on Facebook